• Якщо у вашому серці сум’яття і порожнеча, шукайте світла Істини (I)

  • By: The New Life Mission
  • Podcast

Якщо у вашому серці сум’яття і порожнеча, шукайте світла Істини (I)

By: The New Life Mission
  • Summary

  • Ця книга пояснює, наскільки сильний негативний вплив на сучасних християн має Нікейський Символ віри, прийнятий на Нікейському соборі в пізній античності. У наш час, щоб пізнати істину нового народження, потрібно вчитися трохи більше. І вам потрібно глибше дізнатися про символ віри, в який ви вірили до цього часу. Тепер ви повинні знайти в цій книзі значення хрещення Ісуса Христа Іваном Хрестителем, яке було опущене в Нікейському Символі віри. Отже, це має стати можливістю отримати справжнє спасіння і мир у вашому серці. Зараз ви відкриєте для себе справжню цінність Євангелія води і Духа в хрещенні, яке прийняв Ісус. Ви глибше і чіткіше зрозумієте, як Слово про хрещення, яке Ісус прийняв від Івана Хрестителя, вплинуло на вашу душу, і тому ви будете вірою віддавати славу Богові.
    © 2023 by Hephzibah Publishing House
    Show more Show less
activate_Holiday_promo_in_buybox_DT_T2
Episodes
  • 1. Кого Господь спасає від гріхів? (Луки 23:32-43)
    Oct 28 2023

    Людство, яке живе в cьогоднішньому світі, прямує до останнього рубежу. Кліматична криза є настільки серйозною загрозою для планети Земля, що весь світ підписав Конвенцію про зміну клімату, і кожна країна провадить політику, спрямовану на скорочення викидів вуглекислого газу шляхом реструктуризації промисловості. Увесь світ охоплений лихоліттями війни, яка знову нахлинула на нас після епохи холодної війни. Через триваючу пандемію, війну та зростаючий протекціонізм на сировину та продукти харчування глобальний ланцюг поставок продовжує дестабілізуватися, а інфляція не припиняє нестримно зростати, загрожуючи світові бідністю. Вже є країни, які борються з борговою кризою. На тлі всього цього великі держави змагаються між собою за гегемонію в ХХІ столітті. Ці та інші численні фактори дестабілізують весь світ і демонструють ознаки наближення війни між державами.
    Дивлячись на те, як швидко змінюється світ в наші дні, здається, що епоха блідого коня, описана в Біблії, вже не за горами. В цю епоху весь світ буде підпорядкований єдиній глобальній організації і перебуватиме під владою антихриста, і цей день, здається, стає все ближчим і ближчим. Коли почнеться ця ера, національні лідери з усього світу об’єднаються в рамках всесвітніх організацій, таких як Організація Об’єднаних Націй, які існують зараз, і спробують спільно відреагувати на глобальні економічні, політичні, метеорологічні проблеми та проблеми біженців.

    https://www.bjnewlife.org/
    https://youtube.com/@TheNewLifeMission
    https://www.facebook.com/shin.john.35

    Show more Show less
    2 hrs and 6 mins
  • 2. Як ми можемо стати нареченими Ісуса Христа? (Івана 2:1-11)
    Oct 28 2023

    На ізраїльських весіллях прийнято подавати вино. На весіллі в Кані також подавали вино, але під час бенкету воно закінчилося. У ті часи те, що на весіллі закінчувалося вино, вважалося зневагою гостей, присутніх на церемонії. Тому, якщо щось подібне траплялося, гості, як правило, дивилися зверхньо на господаря весільного бенкету.
    Можливо, саме тому Марія почала хвилюватися разом з господарем весільного бенкету, коли почула, що у них закінчується вино. Однак Марія відклала свої турботи і звернулася до Ісуса, повідомивши Йому, що на весіллі забракло вина. Почувши це, Ісус сказав до Марії: «Жінко, що Мені до твого занепокоєння? Ще не прийшла Моя година». Тоді Марія звернулася до слуг, які обслуговували гостей, і з вірою сказала їм: «Усе, що Він вам скаже, те робіть».

    https://www.bjnewlife.org/
    https://youtube.com/@TheNewLifeMission
    https://www.facebook.com/shin.john.35

    Show more Show less
    3 hrs and 8 mins
  • 3. Дароване нам спасіння не має нічого спільного зі світською релігією (Івана 4:19-26)
    Oct 28 2023

    Після повернення першої хвилі єврейських вигнанців з вавилонського полону Зоровавель намагався відбудувати Храм і попросив самарян взяти в цьому участь, але його прохання було відхилено. Це сталося тому, що самаряни не менше 200 років перебували в запеклому конфлікті з Єрусалимським Храмом через його місцезнаходження, оскільки вони вважали, що гора Герізім була місцем, де Авраам і Яків побудували свій жертовник, і Храм повинен був бути побудований там, а не в Єрусалимі.
    У 128 році до н.е. Храм, побудований на горі Герізім, був зруйнований язичником на ім’я Гиркан. Згідно з П’ятикнижжям, саме на горі Герізім Авраам намагався принести в жертву Ісаака, і саме там він зустрів Мелхиседека, але євреї з самого початку виступали за те, щоб Богу поклонялися в Єрусалимі, ґрунтуючись на Второзаконні 16:2. Це означає, що в одній країні існувало два центральних міста, які конкурували між собою. У якийсь момент Ізраїль був розділений на дві країни (Північне і Південне царства), і це сталося тому, що Бог розділив Ізраїль навпіл на два царства через гріхи царя Єровоама. Як наслідок, місце поклоніння Богу також було розділене на дві частини.

    https://www.bjnewlife.org/
    https://youtube.com/@TheNewLifeMission
    https://www.facebook.com/shin.john.35

    Show more Show less
    2 hrs and 13 mins

What listeners say about Якщо у вашому серці сум’яття і порожнеча, шукайте світла Істини (I)

Average customer ratings

Reviews - Please select the tabs below to change the source of reviews.